Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: CAC 3.jpg

 

AGENDA

                                          

Woensdag 05/08

(Binnenplein Belfort, Brugge, 21.30 u.):

MOODS met VILLAGERS

 

Vrijdag 07/08

(Festivalterrein Muziekcentrum Dranouter):

DRANOUTER-FESTIVAL met o.a. BART PEETERS, KADRIL, VOLOSI, NV3, THE MAGIC NUMBERS, AMSTERDAM KLEZMER BAND, ASAF AVIDAN, MAD DOG MCREA, ROOSBEEF en GORDIE MACKEEMAN & HIS RHYTHM BOYS

 

Zaterdag 08/08

(Festivalterrein Muziekcentrum Dranouter):

DRANOUTER-FESTIVAL met o.a. GREG RUSSELL & CIARAN ALGAR, LULA PENA, THE TREACHEROUS ORCHESTRA, SPIRO, AULI, CIARAN LAVERY & MARC O’REILLY, DE TEMPS ANTAN, TRIGGERFINGER, FIXKES, SPIRO, HET ZESDE METAAL, INTERGALACTIC LOVERS, STEELEYE SPAN, RED HOT CHILLI PIPERS en KONGERO

 

Zondag 09/08

(Festivalterrein Muziekcentrum Dranouter):

DRANOUTER-FESTIVAL met o.a. BALTIC CROSSING, BROKEN TWIN, THE YOUNG FOLK, JAN DE WILDE, SPINVIS SOLO, I WILL, I SWEAR, SURPLUZ, CALEXICO, FLOGGING MOLLY en ERLEND VIKEN TRIO

 

Donderdag 13/08

(Park Den Brandt, Antwerpen, vanaf 15.30 u.):

JAZZ MIDDELHEIM met o.a. TAXIWAY

 

Vrijdag 14/08

(Tavigny, Houffalize)

LA TRUITE MAGIQUE met AFTERPARTEES, BIRDS THAT CHANGE COLOUR, PAUW, MOANING CITIES en MAN FROM THE SOUTH

(Park Den Brandt, Antwerpen, vanaf 15.30 u.):

JAZZ MIDDELHEIM met o.a. JOE LOVANO & CHRIS POTTER en de ARCHIE SHEPP ATTICA BLUES BIG BAND

 

Zaterdag 15/08

(Tavigny, Houffalize)

LA TRUITE MAGIQUE met AFTERPARTEES, BIRDS THAT CHANGE COLOUR, PAUW, MOANING CITIES en MAN FROM THE SOUTH

(Park Den Brandt, Antwerpen, vanaf 15.30 u.):

JAZZ MIDDELHEIM met o.a. DR. JOHN

 

Zondag 16/08

(Tavigny, Houffalize)

LA TRUITE MAGIQUE met AFTERPARTEES, BIRDS THAT CHANGE COLOUR, PAUW, MOANING CITIES en MAN FROM THE SOUTH

(Park Den Brandt, Antwerpen, vanaf 12.30 u.):

JAZZ MIDDELHEIM met o.a. het BILL FRISELL TRIO

(Den Ouden Sint-Pieter, Sint-Pietersstraat 18, Izegem, 17.00 u.):

TINY LEGS TIM

 

Vrijdag 21/08

(Centrum Wespelaar, Wespelaar, vanaf 19.00 u.):

SWING WESPELAAR met HOWLIN’ BILL, BEN POOLE en de GUY FORSYTH BLUES BAND (Gratis!)

(Festivalterrein, Bree, vanaf 19.15 u.):

VOSTERTFEESTEN, VOSTERTLIVE met o.a. de JANSE BAGGE BEND en NORMAAL

 

Zaterdag 22/08

(Openlucht Theater Rivierenhof, Deurne, 19.00 u.):

BART PEETERS (Uitverkocht!)

(Centrum Wespelaar, Wespelaar, vanaf 14.30 u.):

SWING WESPELAAR met FOSSEN STRUIJK BAND, MAGNUS BERG, TIM MITCHELL BAND, KING KING, MORELAND & ARBUCKLE en THE ROYAL SOUTHERN BROTHERHOOD (Gratis!)

(Festivalterrein, Bree, vanaf 15.30 u.):

VOSTERTFEESTEN, V-ROCK-FEST met o.a. FIDDLER’S GREEN, FISCHER-Z, RAYMOND VAN HET GROENEWOUD en THE SCABS

 

Zondag 23/08

(Openlucht Theater Rivierenhof, Deurne, 19.00 u.):

BART PEETERS

(Centrum Wespelaar, Wespelaar, vanaf 14.30 u.):

SWING WESPELAAR met NASTY & THE FLIPTONES, ADAM LOPEZ & HIS RHYTHM REVIEW, LAURENCE JONES, JUSTINA LEE BROWN en COCO MONTOYA (Gratis!)

(Festivalterrein, Bree, vanaf 14.00 u.):

VOSTERTFEESTEN, VOSTERTROCK met THE ED SULLIVAN QUARTET, MUD II, THE TREMELOES, SLADE, THE HOLLIES, SWEET en ELO PERFORMED BY PHIL BATES & BAND

 

Dinsdag 25/08

(Warandepark, Brussel, 12.00 u.):

BOTERHAMMEN IN HET PARK met LAÏS + WIM CLAEYS (Gratis!)

(Warandepark, Brussel, 20.00 u.):

FEEËRIEËN met RYLEY WALKER, DANIEL KNOX en BROEDER DIELEMAN

 

Woensdag 26/08

(Warandepark, Brussel, 12.00 u.):

BOTERHAMMEN IN HET PARK met GUIDO BELCANTO + TOURIST LeMC (Gratis!)

 

Donderdag 27/08

(Warandepark, Brussel, 12.00 u.):

BOTERHAMMEN IN HET PARK met BUURMAN + JONAS WINTERLAND (Gratis!)

 

Vrijdag 28/08

(Abdijsite, Sint-Truiden, vanaf 16.00 u.):

COUNTRYFESTIVAL met HERMAN BROCK JR. & THE BROCKETTES, DNA & THE CELLARBOYS, THE BROS. LANDRETH, THE DESLONDES, COSMO’S FOGER-T, NOT JOHNNY CASH & THE TENNESSEE FOUR en GRITS & SOUL

(Openlucht Theater Rivierenhof, Deurne, 19.00 u.):

IAN SIEGAL BAND (Support: LITTLE HOOK) (Gratis!)

(Warandepark, Brussel, 12.00 u.):

BOTERHAMMEN IN HET PARK met BRAM VERMEULEN HOMMAGE + WAAR IS KEN? (Gratis!)

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.30 u.):

THE VALERIE SOLANAS en BERT LEZY (Gratis!)

 

Zaterdag 29/08

(Abdijsite, Sint-Truiden, vanaf 10.00 u.):

COUNTRYFESTIVAL met PETE CORMAN, CRIMSON INC., BASH, BLUE GRASS BOOGIEMEN, WICONA, DANIEL MEADE, MASHVILLE, GRITS & SOUL, ASHTON LANE, MAX T. BARNES en WHITE TRASH DATING SERVICE

(Kunstkroeg De Fagot, Stationsstraat 48, Ingelmunster, 20.30 u.):

TEDDY DAN & IRIE VIBES BAND

 

Zondag 30/08

(Abdijsite, Sint-Truiden, vanaf 12.00 u.):

COUNTRYFESTIVAL met CARIN CARE, JOHN CLEARWATER, MAX T. BARNES, BILLY MACK, JOHN & JONATHAN JORIS, THE SONS OF NAVARONE, DANNY & THE CHAMPIONS OF THE WORLD en PETE CORMAN

 

Dinsdag 01/09

(Openlucht Theater Rivierenhof, Deurne, 19.00 u.):

MY MORNING JACKET

 

Vrijdag 04/09

(The Spirit Of 66, Verviers, 21.00 u.):

LIGHTNIN’ GUY & THE MIGHTY GATORS

(Openlucht Theater Rivierenhof, Deurne, 19.00 u.):

MILOW

 

Zaterdag 05/09

(Witte Zaal, Kluisstraat 1, Heusden-Zolder):

SEPTEMBER BLUES met BOURBON STREET, BARRELHOUSE en BLUES LEE

(Busser 30, Geel, vanaf 18.00 u.):

YELLOWTIME MUSIC FESTIVAL, YELLOW BLUES met WAKING UP DOLORES, DOGHOUSE SAM & HIS MAGNATONES, N8N en LIGHTNIN’ GUY VERLINDE & THE MIGHTY GATORS

 

Zondag 06/09

(Busser 30, Geel, vanaf 18.00 u.):

YELLOWTIME MUSIC FESTIVAL, LAZY YELLOW met TWO FOR THE ROAD, MOON EXPRESS, PHILIPE CATHERINE QUARTET en FRANK DERUYTTER & NICO SCHEPERS & THE BACK TO THE FUTURE QUINTET

(AB, Grote Zaal, Brussel, 19.00 u.):

LEON BRIDGES

 

Donderdag 10/09

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.00 u.):

DELTA SAINTS

(AB, AB @ Bozar, Brussel, 20.00 u.):

SUFJAN STEVENS (Support: MINA TINDLE) (Uitverkocht!)

 

Zondag 13/09

(De Kreun, Kortrijk, 20.00 u.):

SUN KIL MOON (Solo!)

(AB, Huis 23, Brussel, 20.00 u.):

DANIEL NORGREN (Uiverkocht!)

 

Maandag 14/09

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

BEIRUT (Uitverkocht!)

 

Dinsdag 15/09

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

BEIRUT (Uitverkocht!)

 

Donderdag 17/09

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

DANI KLEIN & SAL LA ROCCA

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

SHANNON LYON

 

Vrijdag 18/09

(Leffingeleuren, Leffinge):

LEFFINGELEUREN 2015 (Acts tba!)

(Xinix, Nieuwendijk, NL, 21.00 u.):

TIM GRIMM

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

REYMER en MARCO Z

 

Zaterdag 19/09

(Leffingeleuren, Leffinge):

LEFFINGELEUREN 2015 (Acts tba!)

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

THE DESLONDES

 

Zondag 20/09

(Leffingeleuren, Leffinge):

LEFFINGELEUREN 2015 (Acts tba!)

 

Woensdag 23/09

(AB, AB Club, Brussel, 20.00 u.):

LEONORE

 

Donderdag 24/09

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

VESTON: BLUE FANDANGO (Gratis! – Reserveren!)

 

Vrijdag 25/09

(Vorst-Nationaal, Brussel, 20.00 u.):

CROSBY, STILLS & NASH

(Xinix, Nieuwendijk, NL, 22.00 u.):

THE BLUESBONES

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

DOUG MACLEOD

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

ARNO & EUROPEAN PEACE COLLECTIF

 

Maandag 28/09

(AB, Huis 23, Brussel, 20.00 u.):

CORRINA REPP (Gratis met inschrijving!)

 

Dinsdag 29/09

(AB, AB Zaal, Brussel, 20.00 u.):

BRYAN FERRY (Nieuwe datum!) (Uitverkocht!)

 

Woensdag 30/09

(De Warande, Schouwburg, Turnhout, 20.15 u.):

JOHN MAYALL (“Hands That Play The Blues 2015”)

(AB, AB Zaal, Brussel, 20.00 u.):

GLEN HANSARD

(Botanique, Rotonde, Brussel, 20.00 u.):

SOAK

 

Donderdag 01/10

(Reflektor, Luik, 19.30 u.):

JOHN MAYALL

(De Grote Post, Oostende, 20.30 u.):

THE DELTA SAINTS + SCRAPPY TAPES

(Cultuurcentrum De Kruisboog, Tienen, 20.15 u.):

WILLEM VERMANDERE (Uitverkocht!)

 

Vrijdag 02/10

(Het Depot, Leuven, 20.00 u.):

JOHN MAYALL

(AB, AB Flex, Brussel, 20.00 u.):

TOM MCRAE

(AB, AB Club, Brussel, 20.00 u.):

DEZ MONA

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

LEE SHORE (“What Could Possibly Go Wrong?”)

 

Zaterdag 03/10

(Trix, Antwerpen, 19.30 u.):

SCOTT WEILAND & THE WILDABOUTS

 

Zondag 04/10

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

DON MCLEAN

(OC De Djoelen, Turnhout):

THE DELTA SAINTS

 

Maandag 05/10

(The Spirit Of 66, Verviers, 20.00 u.):

HOGJAW

 

Dinsdag 06/10

(AB, Grote Zaal, Brussel, 19.00 u.):

THE WATERBOYS (Support: FREDDIE STEVENSON)

 

Woensdag 07/10

(AB, AB Flex, Brussel, 20.00 u.):

RICHARD THOMPSON

(De Kreun, Kortrijk, 20.00 u.):

DEZ MONA

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

THE WATERBOYS

 

Donderdag 08/10

(AB, AB Theater, Brussel, 20.00 u.):

DEE DEE BRIDGEWATER

(Cultuurcentrum Brugge, Brugge, 20.00 u.):

ARNO & THE EUROPEAN PEACE COLLECTIF

 

Vrijdag 09/10

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

IBEYI

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

ARNO

 

Zaterdag 10/10

(AB, AB Flex, Brussel, 20.00 u.):

BEAR’S DEN

(De Velinx, Tongeren, 20.30 u.):

REYMER

 

Zondag 11/10

(Bozar, Brussel, 20.00 u.):

DIANA KRALL

 

Maandag 12/10

(CC Mechelen, Auditorium, Mechelen, 20.15 u.):

GRANT LEE PHILIPS

 

Dinsdag 13/10

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

RANDY NEWMAN (Uitverkocht!)

(Botanique, Rotonde, Brussel, 20.00 u.):

GRANT-LEE PHILLIPS

(CC Achterolmen, Maaseik, 20.15 u.):

ROWWEN HEZE

 

Woensdag 14/10

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

RANDY NEWMAN (Extra concert!)

(Het Depot, Leuven, 20.00 u.):

THE BOOTLEG BEATLES

(Democrazy, De Centrale, Gent, 19.30 u.):

POKEY LAFARGE

(Trix, Antwerpen, 19.30 u.):

FRAZEY FORD

 

Donderdag 15/10

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

BART PEETERS (Uitverkocht!)

 

Vrijdag 16/10

(CC Achterolmen, Maaseik, 20.15 u.):

AXELLE RED (“Acoustic”)

 

Zaterdag 17/10

(AB, AB Club, Brussel, 20.00 u.):

RYAN BINGHAM (Support: SONS OF BILL)

(AB, AB Flex, Brussel, 20.00 u.):

RANDY NEWMAN

(Cultuurcentrum De Kruisboog, Tienen, 20.15 u.):

PURE IRISH DROPS (Uitverkocht!)

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

ZITA SWOON GROUP

 

Zondag 18/10

(Stuk, Leuven, 20.00 u.):

ALASDAIR ROBERTS

 

Maandag 19/10

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

SON LUX

 

Dinsdag 20/10

(Het Depot, Leuven, 20.00 u.):

LUKA BLOOM

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

ROWWEN HEZE

 

Woensdag 21/10

(AB, AB Club, Brussel, 20.00 u.):

DAPTONE RECORDS PRESENTS SAUN & STARR

(AB, Box, Brussel, 19.00 u.):

THE STRYPES (Support: THE MIGHTY STEF)

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

LUKA BLOOM

 

Donderdag 22/10

(AB, AB @ Flagey, Brussel, 20.00 u.):

LIZZ WRIGHT

 

Vrijdag 23/10

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

EILEN JEWELL en MISS TESS

(Foyer Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

KRIS DANE

(De Velinx, Tongeren, 20.30 u.):

BUURMAN

 

Zaterdag 24/10

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

ROWWEN HEZE (Uitverkocht!)

 

Zondag 25/10

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

THE TALLEST MAN ON EARTH (Support: PHIL COOK)

(De Grote Post, Oostende, 15.00 u.):

WILLEM VERMANDERE / HET TALBOT STRIJKKWARTET

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

LUKA BLOOM

 

Maandag 26/10

(AB, AB Theater, Brussel, 20.00 u.):

THE COLORIST FEAT. EMILIANA TORRINI

(Trix, Antwerpen, 19.30 u.):

POKEY LAFARGE

 

Dinsdag 27/10

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

AQUARIUS

(AB, Grote Zaal, Brussel, 19.00 u.):

PATTI SMITH (“Horses”) (Uitverkocht!)

 

Woensdag 28/10

(Théatre National, Brussel, 21.00 u.):

ARSENAL: DANCE! DANCE! DANCE!

(De Casino, Sint-Niklaas, 20.30 u.):

ROLAND, VALI RACILA & STEVEN DE BRUYN + TINY LEGS TIM

 

Donderdag 29/10

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 19.00 u.):

HEATHER NOVA

(Foyer Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

MATT WATTS & KATE MACLEOD

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

UB40

(Cultuurcentrum De Kruisboog, Tienen, 20.15 u.):

JAN LEYERS

 

Vrijdag 30/10

(Théatre National, Brussel, 21.00 u.):

CALEXICO

(Het Depot, Leuven, 20.00 u.):

PAVLOV’S DOG

(AB, AB Box, Brussel, 20.00 u.):

TOURIST LeMC: EN ROUTE + BRIHANG

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

ZITA SWOON GROUP & NEEDCOMPANY

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

STEVE EARLE & THE DUKES

(CC De Kimpel, Bilzen, 20.15 u.):

KRIS DE BRUYNE

 

Zaterdag 31/10

(Sportpaleis, Antwerpen, 20.30 u.):

OSCAR & THE WOLF

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

ELISA WAUT

(AB, Grote Zaal, Brussel, 17.00 u.):

LOW + CHELSEA WOLFE

 

Zondag 01/11

(AB, Club, Brussel, 19.00 u.):

CHANTAL ACDA

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

EMILIANA TORRINI & THE COLORIST

 

Dinsdag 03/11

(Trix, Antwerpen, 19.30 u.):

THE JON SPENCER BLUES EXPLOSION

 

Woensdag 04/11

(Vorst-Nationaal, Brussel, 20.00 u.):

DAVE MATTHEWS BAND

 

Donderdag 05/11

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

CHANTAL ACDA + KRIS DANE

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

STEELEYE SPAN

 

Vrijdag 06/11

(Arenbergschouwburg, Antwerpen, 20.15 u.):

GUIDO BELCANTO

(De Grote Post, Oostende, 20.30 u.):

ROLAND & THE DEEP BLUE SEA

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

MAAIKE OUBOTER & STOOMBOOT

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

TURNHOUT ROOTSNIGHT #8 met THE BELLFURIES, THE RANCH GIRLS WITH THE RAGTIME WRANGLERS en DJ RUDY

 

Zaterdag 07/11

(Botanique, Orangerie, Brussel, 20.00 u.):

ANE BRUN

 

Zondag 08/11

(Trix, Antwerpen, 19.30 u.):

KITTY, DAISY & LEWIS

 

Donderdag 10/11

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

FATHER JOHN MISTY + ANNA B SAVAGE

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

OORLOGSGELEERDEN met WIGBERT VAN LIERDE, VERA COOMANS,…

 

Woensdag 11/11

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

ST GERMAIN (Uitverkocht!)

(Bozar, Brussel, 20.00 u.):

CASSANDRA WILSON

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

SALIF KEITA

 

Donderdag 12/11

(Arenbergschouwburg, Antwerpen, 20.15 u.):

NOVASTAR – JOOST ZWEEGERS SOLO

(AB, Grote Zaal, Brussel, 19.00 u.):

DEATH CAB FOR CUTIE

 

Vrijdag 13/11

(Arenbergschouwburg, Antwerpen, 20.30 u.):

MAAIKE OUBOTER (Uitverkocht!)

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

SALLIE FORD

(CC Mechelen, Auditorium, Mechelen, 20.15 u.):

HET ZESDE METAAL

 

Zondag 15/11

(De Grote Post, Oostende, 15.00 u.):

JEFF NEVE SOLO

 

Maandag 16/11

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

FAT FREDDY’S DROP

 

Dinsdag 17/11

(AB, Club, Brussel, 19.00 u.):

JULIA HOLTER

 

Woensdag 18/11

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

JACCO GARDNER

 

Donderdag 19/11

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

BETH HART

 

Zaterdag 21/11

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

JAN DE WILDE EN VRIENDEN

 

Maandag 23/11

(AB, AB Flex, Brussel, 20.00 u.):

KATZENJAMMER

 

Dinsdag 24/11

(AB, Grote Zaal, Brussel, 19.00 u.):

LIANNE LA HAVAS

 

Donderdag 26/11

(Arenbergschouwburg, Antwerpen, 20.30 u.):

RICK DE LEEUW

(De Kreun, Kortrijk, 20.00 u.):

FLYING HORSEMAN

(Daverlo, Assebroek, 20.00 u.):

STAN LEE COLE

 

Vrijdag 27/11

(Lotto Arena, Merksem-Antwerpen, 20.00 u.):

OZARK HENRY (“Paramount”)

(AB, AB Club, Brussel, 20.00 u.):

FLYING HORSEMAN (Support: GET YOUR GUN)

(De Grote Post, Oostende, 20.30 u.):

MAAIKE OUBOTER

 

Zaterdag 28/11

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

GUIDO BELCANTO

(Cultuurcentrum De Kruisboog, Tienen, 20.15 u.):

NEEKA + VENUS IN FLAMES

 

Maandag 30/11

(Lotto Arena, Merksem-Antwerpen, 20.00 u.):

TEXAS

(AB, Huis 23, Brussel, 20.00 u.):

CHARLIE CUNNINGHAM (Gratis met inschrijving!)

 

Dinsdag 01/12

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 15.00 u.):

RIGUELLE

 

Woensdag 02/12

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

CHATHAM COUNTY LINE + DJ BLUE FLAMINGO

 

Donderdag 03/12

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

GOLDEN EARRING

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

CHATHAM COUNTY LINE + DJ BLUE FLAMINGO

 

Vrijdag 04/12

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

CHATHAM COUNTY LINE + DJ BLUE FLAMINGO

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.15 u.):

BOMBINO

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

SOFT MACHINE

(CC De Kimpel, Bilzen, 20.15 u.):

JAN LEYERS

 

Zaterdag 05/12

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

K’S CHOICE (Support: HELSINKI)

(AB, Club, Brussel, 19.00 u.):

WALRUS

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

DUKE ROBILLARD BAND

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

MELANIE DE BIASIO

(30cc, Leuven, 20.00 u.):

CHATHAM COUNTY LINE + DJ BLUE FLAMINGO

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

MILOW (Solo!) (Support: EMMA BALE) (Uitverkocht!)

 

Zondag 06/12

(AB, Theater, Brussel, 19.00 u.):

DANI KLEIN & SAL LA ROCCA QUARTET (“Dani sings Billie Holiday”)

 

Woensdag 09/12

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

GOLDEN EARRING

 

Donderdag 10/12

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

NATHAN BELL

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

NOVASTAR

(Cultuurcentrum De Kruisboog, Tienen, 20.15 u.):

MIRA

 

Vrijdag 11/12

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

AUTUMN FALLS met A WINGED VICTORY FOR THE SULLEN + ILLUMININE

 

Zaterdag 12/12

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

MILOW (Solo!) (Uitverkocht!)

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

FLYING PICKETS

 

Zondag 13/12

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

MILOW (Solo!)

 

Maandag 14/12

(AB, AB Grote Zaal, Brussel, 20.00 u.):

LOU DOILLON

 

Dinsdag 15/12

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

JOSE GONZALEZ

 

Woensdag 16/12

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

NOVASTAR: JOOST ZWEEGERS SOLO

 

Dinsdag 17/12

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

NOVASTAR JOOST ZWEEGERS SOLO

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

THE CHRISTMAS THREE – BRUNO DENECKERE, RIANTO DELRUE & FERNANT ZESTE

 

Vrijdag 18/12

(AB, AB Theater, Brussel, 20.00 u.):

NOVASTAR: JOOST ZWEEGERS SOLO

 

Zaterdag 19/12

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

ANUNA

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

TOURIST LEMC + BRIHANG

 

Zondag 20/12

(AB, AB Theater, Brussel, 20.00 u.):

HET ZESDE METAAL

 

Woensdag 23/12

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

HET ZESDE METAAL

 

Zaterdag 25/12

(N9, Eeklo, 21.00 u.):

THE DUKE ROBILLARD BAND

 

2016

 

Woensdag 06/01

(30cc, Leuven, 20.00 u.):

JAN DE WILDE

 

Donderdag 07/01

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

MILOW (Solo!) + EMMA BALE

 

Vrijdag 15/01

(Sint-Vincentiuskerk, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

LAÏS (“Midwinter Tales”) (Uiverkocht!)

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

YEVGUENI

 

Zaterdag 16/01

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

DE MENS

 

Zaterdag 23/01

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

ZITA SWOON GROUP

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

GUIDO BELCANTO

 

Woensdag 27/01

(Foyer Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

CAJUN MOON

 

Donderdag 28/01

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

DAAN

 

Vrijdag 29/01

(AB, Theater, Brussel, 19.00 u.):

STEF BOS

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

NEEKA

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

MYRDDIN

 

Zaterdag 30/01

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

ISBELLS

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

ZITA SWOON GROUP

(De Velinx, Tongeren, 20.30 u.):

GUIDO BELCANTO

 

Donderdag 04/02

(Daverlo, Assebroek, 20.00 u.):

NEW RISING SUN

 

Zaterdag 06/02

(CC Mechelen, Cultuurcentrum, Mechelen, 20.15 u.):

SAM AMIDON

 

Vrijdag 12/02

(CC De Kimpel, Bilzen, 20.15 u.):

JAN DE WILDE

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

DAAN

 

Zaterdag 13/02

(De Grote Post, Oostende, 20.00 u.):

GUIDO BELCANTO

 

Donderdag 18/02

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

ERIKSSON DELCROIX

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

MATTY CHARLES & KATIE ROSE

 

Vrijdag 19/02

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

I MUVRINI

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

ISBELLS

(Cultuurcentrum De Kruisboog, Tienen, 20.15 u.):

FRANK BOEIJEN

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

FAIRPORT CONVENTION

 

Zaterdag 20/02

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

GUIDO BELCANTO

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

JAN DE WILDE

 

Zaterdag 27/02

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

ERIKSSON DELCROIX

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

GUIDO BELCANTO

 

Vrijdag 04/03

(CC Muze, MUZEcafé, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

LEE SHORE (Crosby, Stills, Nash & Young Tribute) en BLUES LEE

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

LIEVEN TAVERNIER

 

Zaterdag 05/03

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

JAN DE WILDE

 

Zondag 06/03

(Stadsschouwburg, Brugge, 15.00 u.):

KING PLEASURE & THE BISCUIT BOYS

 

Donderdag 10/03

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

LIEVEN TAVERNIER & UNITED BRASS

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

MATT WATTS (Support: ROEL LEENDERS)

 

Vrijdag 11/03

(De Grote Post, Oostende, 20.30 u.):

DEVIL’S TALE – FANFARE CIOCARLIA / ADRIAN RASO

 

Zaterdag 12/03

(Cultuurcentrum De Kruisboog, Tienen, 20.15 u.):

ERIKSSON DELCROIX

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

BUURMAN + DE HELD

 

Zondag 13/03

(CC Muze, Heusden-Zolder, 15.00 u.):

JOHAN VERMINNEN

 

Donderdag 17/03

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

ISBELLS + ASTRONAUTE

 

Vrijdag 18/03

(CC Mechelen, Auditorium, Mechelen, 20.15 u.):

ESME BOS

(De Velinx, Tongeren, 20.30 u.):

DAAN

 

Zaterdag 19/03

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

ERIKSSON DELCROIX

 

Zaterdag 26/03

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

FRANK BOEIJEN

(De Casino, Sint-Niklaas, 20.30 u.):

DOUGLAS FIRS

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

RAYMOND VAN HET GROENEWOUD

 

Donderdag 31/03

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

CARMINHO

 

Vrijdag 01/04

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

DE MENS

 

Donderdag 07/04

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

RITA HOSKING (met SEAN FEDER)

 

Vrijdag 08/04

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

BUURMAN

 

Zaterdag 09/04

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

BART HERMAN

 

Vrijdag 15/04

(Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

STEF BOS & BAND

 

Zaterdag 16/04

(CC Mechelen, Auditorium, Mechelen, 20.15 u.):

ERIKSSON DELCROIX

 

Zondag 17/04

(De Grote Post, Oostende, 15.00 u.):

STEF BOS

(CC Muze, MUZEcafé, Heusden-Zolder, 20.00 u.):

FABRIZIO POGGI & BAND

 

Donderdag 21/04

(De Warande, Turnhout, 20.15 u.):

STEF BOS

 

Vrijdag 22/04

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

ORQUESTA TANGUEDIA

 

Woeensdag 27/04

(Foyer Stadsschouwburg, Brugge, 20.00 u.):

BERT DOCKX (“Strand”)

 

Vrijdag 29/04

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

TOM VANSTIPHOUT & BAND

(CC De Breughel, Bree, 20.15 u.):

JONAS WINTERLAND

(Cultuurcentrum De Kruisboog, Tienen, 20.15 u.):

LIVING ROOTS

 

Zondag 01/05

(De Grote Post, Oostende, 15.00 u.):

ERIKSSON DELCROIX

 

Dinsdag 03/05

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

ORQUESTA TANGUEDIA

 

Vrijdag 06/05

(Cultuurcentrum De Kruisboog, Tienen, 20.15 u.):

TOM VANSTIPHOUT

(De Velinx, Tongeren, 20.30 u.):

KOMMIL FOO

 

Zondag 08/05

(De Roma, Borgerhout, 20.30 u.):

FRANK BOEIJEN

 

Zaterdag 14/05

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

DOUGLAS FIRS

(CC De Kimpel, Bilzen, 20.15 u.):

STEF BOS

 

Donderdag 19/05

(30cc, Leuven, 20.00 u.):

STEF BOS

 

Vrijdag 20/05

(Stadsschouwburg, Antwerpen, 20.00 u.):

THE COMMON LINNETS

 

Zaterdag 21/05

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

STEF BOS

 

Woensdag 25/05

(Cultuurcentrum Hasselt, Hasselt, 20.00 u.):

DANI KLEIN & SAL LA ROCCA QUARTET

 

Donderdag 26/05

(CC Mechelen, Stadsschouwburg, Mechelen, 20.15 u.):

STEF BOS

 

Vrijdag 27/05

(CC Mechelen, Cultuurcentrum, Mechelen, 20.15 u.):

LITTLE DOTS + KRIS DANE

 

Zaterdag 11/06

(CC Muze, Heusden-Zolder, 20.15 u.):

LIVING ROOTS

 

Geïnteresseerden in Nederlandse rootsconcerten verwijzen we graag naar: AMERICANA LIVE MUSIC

 

Home